سرویس به مشتری

تیم پشتیبانی بهینه سازان از طریق ایمیل و تلفن و شبکه های اجتماعی به صورت کاملا رایگان پشتیبانی نامحدود ارائه می کند.

 

 

حریم خصوصی

بهینه سازان با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های بهینه سازان قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بهینه سازان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بهینه سازان تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین بهینه سازان با نصب و یا استفاده از اپلیکشن با اخذ اجازه از کاربر اطلاعات زیر را به صورت ناشناس از کاربر اخذ می کند. این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده از وبسایت و اپلیکیشن بهینه سازان و نیز تحقیقات بازاریابی و ارائه خدمات و پیشنهادات خرید مرتبط تر به کاربران جمع آوری می شود و به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.
– نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام شده در وب سایت و اپلیکشن بهینه سازان و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه های استفاده شما از بهینه سازان، برنامه های نصب شده، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر
این اطلاعات تنها توسط بهینه سازان استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.
در صورت بروز وقفه (Crashes) نیز اطلاعات زیر جهت مطالعه علت بروز وققه و رفع خطا جمع آوری می گردد:
– وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.
بهینه سازان اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.
بهینه سازان برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بهینه سازان را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
بهینه سازان ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، بهینه سازان می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت بهینه سازان، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به بهینه سازان اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه بهینه سازان را از خود سلب می‌کند. بهینه سازان هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای بهینه سازان وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که بهینه سازان همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی بهینه سازان و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و بهینه سازان حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های بهینه سازان ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
بهینه سازان برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا از طریق صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

 

رویه های بازگرداندن کالا

رویه ‏های بازگرداندن کالا در مجموعه بهینه سازان با توجه به نوع مشکل پیش آمده و یا انصراف مشتری، به شرح زیر است:

در صورتیکه به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوید، تا سه روز فرصت خواهید داشت تا کالا خریداری شده را مسترد نمایید. یعنی با یک تماس انصراف خود را به کارشناسان فروشگاه اعلام نمایند. پس از هماهنگی با کارشناسان مبلغ خرید شما با احتساب هزینه های حمل و نقل عودت داده خواهد شد.

 

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت :

در شرایطی که مشخصات کالای دریافت شده با نمونه تصویر آن و سفارش ثبت شده اختلاف داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات فنی کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است.
به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:
۱- در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه بهینه سازان اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
۲- در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا ۲ روز کاری پس از دریافت کالا به فروشگاه بهینه سازان اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
۳- جهت هماهنگی از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۰۸۴۶۶۷۵ و ۰۲۱۳۶۳۵۹۹۰۷ یا  از طریق راه های ارتباطی با ما به خدمات پس از فروش فروشگاه بهینه سازان اطلاع داده شود.
۴- برای ارسال کالای دارای مغایرت به فروشگاه بهینه سازان ، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم  و فاکتور به صورت کامل به همراه آن فرستاده شود و در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی فروشگاه بهینه سازان صورت نمی‌‏‏گیرد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش فروشگاه بهینه سازان ، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
هزینه‏‏‌های ارسال کالا در صورت تایید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده فروشگاه بهینه سازان است.

 

انصراف از خرید (کالای مرجوعی)

در صورتی که مشتری قبل و یا بعد از تحویل کالا از خرید خود منصرف گردد، در صورت تایید امکان ارجاع کالا توسط کارشناسان ما، هزینه ارجاع طبق برآورد واحد فروش تعیین می شود. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش طبق شرایط زیر وجود دارد.
در صورتی که بسته بندی محصول باز شده و از حالت پلمپ خارج شده باشد امکان استرداد کالا وجود ندارد. در صورتی که مشتری قبل از تحویل کالا و پیگیری سفارش وی توسط کارشناسان فروش، انصراف خود را از خرید اعلام نماید، وجه پرداخت به حساب وی واریز می گردد.
در صورتی که فرایند ارسال کالا برای مشتری شروع شده باشد و کالا در مسیر حمل باشد امکان عودت کالا وجود دارد ولی هزینه ی حمل و نقل صورت گرفته از مبلغ واریزی کسر و سپس مبلغ باقی مانده از خرید عودت داده می شود.
در صورتی که با هماهنگی کارشناسان فروش قرار بر این شد که دستگاهی مرجوع شود هزینه ارسال و دریافت تماماً بر عهده مشتری خواهد بود.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 

آسیب‏ های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.
در صورتی که آسیب‏ های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مرکز کنترل ایران عودت شود.

 

 

بهینه سازان همواره می‏ کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را، در پروسه خرید، فراهم آورد.

با سپاس از اعتماد شما